خانه / حضور و غیاب همراه

حضور و غیاب همراه

mobile-time-attendance

حضور و غیاب همراه
سامانه حضور و غیاب همراه، یک ابزار مناسب ویژه موسسات آموزشی، معلمان و مربیان ورزشی جهت مدیریت کلاس‌ها می‌باشد. با کمک این ابزار می‌توان با کمترین هزینه حضور و غیاب دانش‌آموزان و دانش‌پژوهان را با کمترین هزینه و فقط با کمک تلفن همراه شخص مدیریت نمود.

روش کار
در ابتدا بایستی نرم‌افزار مورد نظر را بر روی تلفن همراه مسئول موسسه و یا مربی نصب نمود. پس از آن به کلیه دانش پژوهان و شاگردان کارت شناسایی هوشمند تحویل داده می‌شود. در زمان ثبت نام بجای استفاده از کاغذ، ثبت نام شخص در نرم‌افزار ثبت گردیده و پس از آن تمامی اطلاعات مورد نیاز شامل نام و نام‌خانوادگی دانش آموز به همراه تعداد جلسات کلاس از طریق نرم‌افزار بر روی کارت هوشمند شخص دانش آموز ثبت می‌شود. پس از آن با هر بار حضور دانش آموز در کلاس و قرار گرفتن کارت شناسایی هوشمند ایشان در مقابل گوشی، هم حضور ایشان در کلاس و هم در کارت هوشمند ایشان ثبت می‌گردد.
علاوه بر امکانات ثبت اطلاعات حضور دانش آموزان و شاگردان در گوشی تلفن همراه مربی و در کارت هوشمند شاگردان، امکان پشتیبان گیری از تمامی اطلاعات بر روی وب سایت گروه نوین تگ نیز میسر می‌باشد. بدین ترتیب مربی مذکور با کمک نام کاربر و کلمه عبور به وب سایت نوین تگ ورود کرده و تمامی اطلاعات دانش آموزان را بر روی وب سایت نیز مشاهده می نماید.

کاربردها

  • برگزاری کلاس های درسی
  • برگزاری دوره های آموزشی برای مربیان خصوص
  • برگزاری دوره‌های آموزشی سازمان‌ها در خارج از سازمان

تجهیزات مورد نیاز

  • تلفن همراه با قابلیت NFC
  • کارت‌های هوشمند نوین تگ

 

galaxy-nexus-nfc