خانه / سامانه وفاداری همراه

سامانه وفاداری همراه

امروزه بسیاری از شرکت‌ها مبالغ زیادی را برای برقراری رابطه با مشتریان خود خرج می‌کنند. بازاریابی یک به یک، مدیریت روابط و ارتباط رو به افزایش با مشتری، برخی از استراتژهایی هستند که شرکت‌ها به منظور جذب و حفظ مشتریان، از آنها استفاده می‌کنند.

loveourcustomers
رویکرد دیگر عبارت است از جذب مشتریان و ایجاد وفاداری در آنها به وسیله فراهم کردن ارزش‌هایی فراتر از ارزش‌های ذاتی کالا یا خدماتی که به آن‌ها عرضه می‌شود که معمولا به آن برنامه‌های ایجاد وفاداری از طریق ایجاد ارزش افزوده اطلاق می‌شود و امروزه جزء اصول اولیه هر کسب و کار موفق است. این روش در بسیاری از برندهای معتبر دنیا در حال استفاده می باشد.

 

به همین منظور ابزارهای مختلفی جهت پیاده سازی سیستم های وفاداری روش های مختلفی به بازار عرضه شده است. در بسیاری از این روشها فن آوری مورد استفاده در کارت های وفاداری ، کارت های وفاداری مغناطیسی (شبیه کارت های بانکی می باشد) . این نوع کارت ها علیرغم استفاده فرآوان در سیستم بانکی کشور ، از نظر فنی نسبت به سایر انواع کارت ها قدیمی می باشند. همچنین ابزارهای مورد نیاز جهت پیاده سازی این نوع کارت ها محدود و گران قیمت می باشد.
سامانه وفاداری نوین تگ با نیت کاهش هزینه های اجرای پروژه و در دسترس بودن آن طراحی و پیاده سازی شده است. در سامانه وفاداری نوین تگ از کارت های هوشمند RFID Mifare  و نیز از فن آوری NFC تلفن های همراه جهت برقرار ارتباط با کارت ها استفاده شده.
این سامانه در عین سادگی از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و به شما امکان استفاده از تمامی امکانات تلفن همراه را بسته به نیاز مشتری خواهد داد.
روش کار در این سامانه به این صورت است که شما ابتدا با کمک نرم افزاری سامانه که بر روی تلفن های همراه اندروید نصب می گردد ، مشخصات مشتری خود را ثبت می کنید. سپس یکی از کارت های وفاداری که دارای چاپ فروشگاه شما خواهد بود در اختیار مشتری قرار داده و شماره کارت منحصر به فرد چاپ شده بر روی کارت را به این مشتری منتسب می نماید.
حال مشتری با هر با خرید خود از فروشگاه شما و قرار دادن کارت وفاداری خود در مقابل تلفن همراه شما ، به سادگی تاریخ و زمان خرید ایشان بصورت اتوماتیک ثبت می گردد. در صورت علاقه مندی شما می توانید مبلغ خرید مشتری را نیز ثبت نماید.

 


اصلی ترین ویژگی های سامانه وفاداری نوین تگ شامل :


استفاده از گوشی همراه اندروید بجای کامپیوتر

استفاده از کارت های مایفر و فن آوری NFC  جهت شناسایی کارت

معرفی اطلاعات مشتری در نرم افزار گوشی

ثبت خرید مشتری فقط با نگه داشتن کارت مشتری در مقابل گوشی

امکان ارسال پیامک بصورت خودکار برای مشتریان در زمانهای خاص مانند رسیدن به حد نساب خرید و تاریخ تولد

امکان پشتیبان گیری و گزارش گیری از اطلاعات در وب سایت شرکت نوین تگ

سادگی ، ارزانی و امکانات بیشتر نسبت به سایر روش ها